Zapraszamy na spacer po naszej klinice

Język:

Co u nas słychać?

Czyścimy po wakacjach ;)

Niestety kończy się okres urlopowy 🙁 Czas zrobić porządki w buzi. Higienistka Sylwia regularnie zaprasza pacjentów na profesjonalne czyszczenie zębów, które nie tylko przywraca świeżość naszemu wyglądowi i oddechowi, ale tez zabezpiecza przez poważniejszymi kłopotami ze zdrowiem.

Dr Wiss lateralizuje :)

Ostatni tydzień to także czas wizyty znakomitego przyjaciela Kliniki, dr. Davida Wissa. Dr David przyjechał aż z Wiednia, aby wykonać serię zabiegów lateralizacji nerwu zębodołowego, czyli przesunięcia nerwu w kości żuchwy, aby stworzyć miejsce na wszczepienie implantu. Chirurgia stomatologiczna obecnie oferuje takie rozwiązania, o których kiedyś nawet się nie śniło 🙂

Nowatorski zabieg w naszej klinice

W piątek 26 czerwca rozpoczęliśmy przygotowania do nowatorskiego zabiegu wydłużania kości szczęki LEFORT I. Ta niezwykła technika pozwoli na to, by odbudowy uzębienia były maksymalnie delikatne i naturalne. Polscy programiści jaki pierwsi na świecie stworzą specjalny program do nawigacji tego typu zabiegów. Już pod koniec roku powinniśmy być gotowi zaproponować Wam to rozwiązanie.

Pan Tadeusz

Jedna z naszych spektakularnych metamorfoz to odbudowa uśmiechu u Pana Tadeusza. Duże braki, choroby dziąseł i zębów to wynik wieloletniego unikania wizyt u dentysty. Można by zapytać dlaczego ktoś doprowadza swoje zęby do tak trudnego stanu? Odpowiedź niemal zawsze jest taka sama: strach przed dentystą spowodowany traumą z dzieciństwa. Dramatyczne doświadczenia z czasów, kiedy wizyta u dentysty wiązała się z bólem i brakiem zrozumienia, to najczęstszy powód obecnych dramatów naszych pacjentów. Przychodzą do nas przerażeni, ale też z wielką nadzieją, że obecna technologia pozwoli im odzyskać uśmiech i poczucie wartości szybko i bez bólu. To dla nich dedykowany jest zabieg MCP All-on-4. Żadna inna technika nie pozwoli tak szybko naprawić wyrządzonych zębom szkód. W jeden dzień dosłownie zmieniamy życie pacjentów. Sam zabieg odbywa się w ciągu kilku godzin,  w znieczuleniu lokalnym lub w narkozie, w pełni wyposażonej sali chirurgicznej. Operuje dr Wiesław Frankowski, czasem sam dr Paulo Malo – obaj z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w implantologii. To i opatentowana procedura Malo Clinic Protocol All-on-4 daje niemal 100% gwarancję sukcesu. Do tego dodajemy pełną troski opiekę w trakcie dnia zabiegowego i dużo wsparcia. Naprawdę nie ma się czego bać 🙂

Możecie posłuchać co mówi Pan Tadeusz o swojej metamorfozie tutaj: https://frankowski-maloclinic.pl/metamorfozy

Nagroda

Zawsze  miło dostać nagrodę, szczególnie taką, co nas “uskrzydla” 😉

Jeszcze do niedawna działaliśmy jako Gdańska Klinika Implantologii. Od 30 lat dr Wiesław Frankowski leczy pacjentów, a przez ten czas Klinika znacząco się zmieniła. Warto wiedzieć, że dr Frankowski to jeden z pionierów implantologii w Polsce. W czasach, kiedy o implantach zębowych mało kto słyszał, doktor wyjeżdżał na do prestiżowych centrów stomatologicznych w Europie i wdrażał w Trójmieście ich cudowne zdobycze technologiczne. Doświadczenie w dziedzinie specjalistycznej chirurgii stomatologicznej to największy atut naszej Kliniki.

Własnie dlatego sam doktor Paulo Malo zaproponował dr. Wiesławowi współpracę, która zaowocowała partnerskim projektem FRANKOWSKI-MALO CLINIC GDAŃSK. W ramach tej inicjatywy zostaliśmy jednym z dwóch (!) ośrodków w Polsce, które mogą stosować opatentowaną technikę All-on-4 w rejestrowanej procedurze Malo Clinic Protocol.

Pamiętajcie, oryginalne i w pełni bezpieczne All-on-4 możecie wykonać tylko w licencjonowanych ośrodkach MALO CLINIC (!). Inne gabinety jedynie powołują się na nazwę, która oznacza, że mocuje się most na 4 implantach. Nie mają one jednak ani prawa, ani możliwości korzystać procedury MCP All-on-4.

Czyścimy zęby przed latem!

Nasza Sylwia zaprasza! Lato się zbliża, więc chcemy wyglądać szczególnie pięknie. Zacznijmy więc od generalnych porządków w buzi 🙂 Higienizacja przynajmniej raz do roku to po prostu konieczność. Zabieg polega na przeprowadzeniu scalingu, czyli zdejmowaniu za pomocą ultradźwięków płytki nazębnej, która kamienieje i rani nabłonek dziąsłowy. Poprzez piaskowanie usuwamy osad nazębny (po kawie czy papierosach), nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. W ten sposób mnie tylko poprawiamy wygląd zębów, ale tez zapobiegamy chorobom przyzębia oraz likwidujemy przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust.

Pan Stanisław

Pan Stanisław zdecydował się na zabieg w narkozie i bardzo sobie chwali fakt, że w czasie wszczepiania implantów smacznie sobie spał. Potem trzeba było tylko poczekać na wygodnej kanapie przed telewizorem, z bliska osobą i chłodnym napojem w dłoni. Pod wieczór nowy uśmiech był gotowy. Zmęczony, ale szczęśliwy wrócił do domu. Pozdrawiamy!

Nowy casting do Metamorfoz Uśmiechu DDTVN!

Casting do METAMORFOZ UŚMIECHU Start!

💎 Kochani mamy dla Was świetną wiadomość, właśnie rozpoczyna się CASTING do programu DDTVN "METAMORFOZY UŚMIECHU"! Casting trwa do niedzieli 23 czerwca! Jeśli masz problemy z zębami, zgłoś się do castingu.Wypełnij formularz zgloszeniowy.kliknij w link: https://dziendobry.tvn.pl/casting/marzenie-o-pieknym-usmiechu-17-06-23-06

Gepostet von MALO CLINIC WARSAW am Freitag, 14. Juni 2019

Od dziś do niedzieli 23 czerwca trwa casting do słynnych już Metamorfoz Uśmiechu Dzień Dobry TVN. Każdy, kto chciałby skończyć z utrapieniem noszenia protez lub wstydem związanym z brakiem zębów, może zgłosić się do programu wypełniając formularz na stronie TVN https://dziendobry.tvn.pl/casting/marzenie-o-pieknym-usmiechu-17-06-23-06?fbclid=IwAR1eDwtXJN_lnqbVsNZlR3XUQO4XdiOGKMrASWJM9ZmdX9Zk0mWEkPmTnNk

Metamorfozy to wyjątkowa, niepowtarzalna szansa na odmianę, na powrót do pewności siebie i pełni życia.

Zapraszamy do udziału lub zachęcamy do przekazywania tej informacji znajomym potrzebującym pomocy. Warto spróbować! Powodzenia!

Pani Karolina

Dzisiaj tworzymy piękny uśmiech dla Pani Karoliny. Przemiła, pełna optymizmu pacjentka posiedzi z nami jeszcze kilka godzin i wyjdzie odnowiona, choć pewnie zmęczona takim emocjonującym dniem 🙂

Warto wiedzieć, że zabieg odtworzenia pełnego uzębienia na 4 implantach (All-on-4) może wykonać każdy, komu nie wystarczyła lub nie pomogła żadna inna metoda uzupełnienia braków zębowych. Nie chodzi tylko o estetykę, ale o pełną funkcjonalność i swobodę żucia (i życia). Wykonujemy ten zabieg zarówno o osób w starszym wieku, jak i w średnim i u zupełnie młodych ludzi.

Goście! Goście!

Wczoraj gościliśmy w Klinice naszych drogich partnerów z Malo Clinic Warsaw 🙂 Mieliśmy sobie tyle do opowiedzenia, że czas umknął jak szalony. W upale zapomnieliśmy nawet o zdjęciach, więc załapie się tylko dr Ania Grabowska, znana już Pani Doktor z DDTVN 😉 A tak przy okazji jeszcze raz podkreślamy: oryginalny, zarejestrowany i w pełni bezpieczny zabieg All-on-4 możesz wykonać tylko w dwóch miejscach w Polsce: Frankowski-Malo Clinic i Malo Clinic Warsaw. W jeden dzień odzyskasz pełne uzębienie i pewność siebie, o której tak marzysz!