Jesteśmy jedną z najstarszych klinik implantologicznych w Polsce, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie odbudowy i tworzenia uśmiechu z wykorzystaniem implantów zębowych. Opiekujemy się już trzecim pokoleniem naszych pacjentów, nieustannie podążając za rozwojem chirurgii i implantologii na świecie. Jako jedni z pierwszych w kraju zaczęliśmy stosować tzw. implanty zygomatyczne u pacjentów ze znacznymi brakami kości szczęk (zobacz tutaj). Dokonujemy tak rewolucyjnych rozwiązań jak All-on-4® (zobacz tutaj) czy odbudowa kości w skrajnych przypadkach zaniku. Obecnie działamy jako klinika partnerska słynnej MALO CLINIC znanej z przeprowadzania spektakularnych metamorfoz wielokrotnie pokazywanych w programach telewizyjnych (zobacz tutaj). Wszystko to jest w obecnie w zasięgu Twojej ręki, tu w Gdańsku. FRANKOWSKI-MALO CLINIC  to miejsce gdzie Twój uśmiech zyska nowy wymiar.

 

Równie ważne jest dla nas to, aby w trakcie leczenia nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. W FRANKOWSKI-MALO CLINIC dbamy o to, aby wizyta była jak najmniej stresująca. Każdy z naszych pacjentów jest leczony indywidualnie, z największą dbałością o szczegóły i w przyjaznej atmosferze.

 

FRANKOWSKI-MALO CLINIC oferuje pacjentom kompleksowe leczenie od prostego wypełnienia po skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii cyfrowych 3D projektujących odbudowy protetyczne, nasi pacjenci mogą w pełni uczestniczyć w projektowaniu swojego uśmiechu. Wszystkie prace protetyczne wykonujemy w naszym laboratorium na miejscu, co skraca czas oczekiwania. Dzięki temu pacjent staje się członkiem naszego zespołu, który wraz z nim tworzy i spełnia jego marzenie o nowym, pięknym uśmiechu. Na życzenie pacjenta przeprowadzamy leczenie w znieczuleniu ogólnym lub sedacji (stanie głębokiego uspokojenia bez utraty świadomości) pod kontrolą lekarza anestezjologa.

 

Prawie 30 lat doświadczenia zdobytego w praktyce uzupełniamy systematycznie kształcąc się w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Szwecja, USA). Uczestniczymy w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jesteśmy na czasie!

 

Zapraszam serdecznie

Wiesław Frankowski

Poznaj NASZ ZESPÓŁ

 

Malo Clinic Gdańsk