Zapraszamy na spacer po naszej klinice

Język:

Zespół Frankowski – Malo Clinic

Wiesław Frankowski

Twórca i szef Kliniki - specjalista protetyk, implantolog

Twórca i szef Kliniki, należy do EUROPEAN ASSOCIATION FOR OSSEOINTEGRATION (EAO).
Ukończył studia medyczne w Gdańsku. Doświadczenia zdobyte w wieloletniej praktyce pogłębia uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach z zakresu implantologii prowadzonych przez światowe autorytety w tej dziedzinie m.in. w Los Angeles, Geteborgu, Bostonie, Wiedniu. Od 1989 dr Frankowski prowadzi prywatną praktykę stopniowo przekształcając ją w specjalistyczne centrum – Gdańską Klinikę Implantologii. Rozwijając swoją pasją zawodową, regularnie współpracuje ze sławami chirurgii i implantologii, przeprowadzając wspólnie z nimi nawet najbardziej skomplikowane zabiegi w swojej Klinice. Dodatkowo prowadzi i organizuje szkolenia dla lekarzy z udziałem znakomitych specjalistów światowej marki.

Prywatnie dr Frankowski jest bardzo aktywny sportowo. To były zawodnik judo, zamiłowany rowerzysta i pływak. Odpoczywa w kontakcie z naturą. Fascynuje go literatura i muzyka.

PAULO MALO DDS, PhD

Założyciel MALO CLINIC - Twórca metody All-on-4™

Dr Paulo Malo, prezes MALO CLINIC, ukończył w 1989 roku studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu w Lizbonie, sześć lat później założył MALO CLINIC.

Nowe techniki chirurgiczne, które opracował wraz z zespołem badawczym zadecydowały, iż MALO CLINIC rozpoznawane jest jako światowy lider w implantologii i rehabilitacji stomatologicznej oraz największe centrum kształcenia specjalistów z tej dziedziny. Kluczem do sukcesu było opracowanie techniki All-on-4™, która umożliwia natychmiastową rehabilitację osób bezzębnych.
Metoda All-on-4™, uznana za przełom w implantologii, jest przykładem rewolucyjnego wkładu MALO CLINIC w tę dziedzinę medycyny.

Dr Paulo Malo jest współautorem kilku podręczników oraz autorem wielu publikacji naukowych. Często gości na międzynarodowych konferencjach, gdzie prowadzi wykłady poświęcone tematyce medyczno-naukowej oraz prozdrowotnej.

Oprócz ciągłej praktyki lekarskiej, wykładów, wykonywania obowiązków prezesa firmy, piastuje funkcje naukowe na kilku prestiżowych uniwersytetach, jest również głównym konsultantem w czterech międzynarodowych korporacjach z branży stomatologicznej. W trakcie swej kariery otrzymał wiele odznaczeń i nagród nie tylko za swe niezwykłe osiągnięcia na polu naukowym, ale także w uznaniu jego talentów menedżerskich i sukcesów jako przedsiębiorcy.

Lekarze

lek. dent. Małgorzata Klingbajl

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i medycyną estetyczną.

lek. dent. Karol Frankowski

Ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją i protetyką. Interesuje się periodontologią. Jest w trakcie specjalizacji w tej dziedzinie.

lek. dent. Dorota Pylińska-Dąbrowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W codziennej pracy stawia przede wszystkim na merytoryczne i otwarte podejście do pacjenta. Skutecznie zajmuje się leczeniem pacjentów z dentofobią.

lek. dent. Wojciech Dąbrowski

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na bieżąco wprowadza nowe technologie do swojej codziennej pracy, jak np. cyfrowe projektowanie uśmiechu, które pozwala pacjentowi przymierzyć nowy uśmiech oraz poznać i zrozumieć proces leczenia.

lek. dent. Katarzyna Morozik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarsko – dentystycznego. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę o aktualne trendy we współczesnej stomatologii.

lek. dent. Igor Karwowski

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Połączył pasję do muzyki z zamiłowaniem do stomatologii. Jego domena to leczenie zachowawcze i kanałowe z użyciem mikroskopu.

lek. dent. stażysta Claudia Wasilewska

Ukończyła z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny. Zainteresowana protetyką i chirurgią, z uśmiechem zdobywa kolejne umiejętności.

lek. dent. stażysta Agnieszka Partyka

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pełna pasji, zafascynowana endodoncją i chirurgią.

HIGIENIZACJA

Sylwia Fierke

Higienistka stomatologiczna. Posiada duże doświadczenie w opiece nad pacjentami obciążonymi chorobami przyzębia.

ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNE

Anna Mischke

Asystentka stomatologiczna

Barbara Skibińska

Asystentka stomatologiczna

Mariola Ostrowska

Asystentka stomatologiczna

Sylwia Rybicka

Asystentka stomatologiczna

Beata Żurawska

Asystentka stomatologiczna

Joanna Semmerling

Specjalistka ds. obsługi klienta
Asystentka stomatologiczna

OBSŁUGA PACJENTA

Anna Kaczor

Specjalistka ds. obsługi klienta
Asystentka biura

Kinga Adamek

Specjalistka ds. obsługi klienta

Monika Rymaszewska

Menadżer kliniki

LABORATORIUM

Beata Zaborska

Technik dentystyczny

Jacek Jurczyk

Technik dentystyczny